Zostaw to nam

Dotacje na zakup maszyn

Wykorzystaj szansę

Na wsparcie finansowe dla rozwoju

Maszyny odgrywają ogromną rolę w procesach produkcyjnych. Zwiększają jakość i efektywność oraz usprawniają produkcję. Inwestycja w nowy park maszynowy jest zwykle bardzo kosztowna, przez co taki zakup może okazać się problematyczny dla przedsiębiorcy. Jednak dzięki Unii Europejskiej, która wspiera przedsiębiorstwa poprzez dotacje unijne na zakup maszyn, firmy są w stanie zainwestować w maszyny produkcyjne  i rozwijać swoje przedsiębiorstwo.

Nowe perspektywy rozwoju

Dotacje unijne na zakup maszyn

Dotacje na zakup maszyn

Środki unijne dla wzrostu

Dotacje unijne na zakup maszyn mogą różnić się w zależności od programu oraz regionu. Istnieją sytuacje, w których wsparcie jest dostępne tylko na zakup nowych urządzeń. Jest to rozwiązanie wybierane przez firmy, które chcą inwestować w najnowocześniejsze technologie oraz zwiększyć efektywność pracy.

Klucz do efektywności kosztowej

Istnieją również dotacje unijne na używane maszyny, które w większości są kierowane do małych i średnich przedsiębiorstw. Otwiera to drzwi do rozwoju dla firm, które mogą znaleźć atrakcyjne oferty na rynku wtórnym. Jest to szczególnie istotne, biorąc pod uwagę wysoki koszt nowych maszyn.

Powiedz nam czym się zajmujesz

A my pomożemy Ci otrzymać dotację

Zaufaj ekspertom

z Due Consulting

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, pomagamy firmom z różnych branż w znalezieniu odpowiednich programów finansowania oraz przygotowaniu profesjonalnych wniosków, aby maksymalnie wykorzystać dotacje UE na rozwój firmy.

Nowe narzędzia dla rozwoju biznesu - 
Dotacje na zakup maszyn 2024

Jednym z najważniejszych aspektów nowoczesnego świata jest zastosowanie zaawansowanych maszyn i technologii w procesie produkcji. Dzięki wsparciu Unii Europejskiej, które będzie kontynuowane w 2024 roku, przedsiębiorstwa będą mogły rozwijać produkcję oraz sektory przemysłowe gospodarki.

 

Dotacje na maszyny są dostępne przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw, ponieważ to właśnie te sektory gospodarki UE chce głównie rozwijać. Aby uzyskać dotację należy dokładnie przeanalizować wszystkie programy wsparcia, by wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twojej branży. Dzięki wsparciu naszej firmy wybór odpowiedniego konkursu, określenie celu projektu oraz zgromadzenie wszystkich potrzebnych dokumentów nie będzie niczym strasznym.

Pełne wsparcie na każdym etapie

01

Analiza pomysłu

Analiza pomysłu i ocena możliwości pozyskania dotacji

02

Koncepcja

Wybór optymalnej dotacji

Opracowanie koncepcji projektu i jej optymalizacja

03

Wniosek i umowa

Przygotowanie dokumentacji

Złożenie wniosku i ocena

Zawarcie umowy o dofinansowanie

Dotacje na rozwój przedsiębiorczości

Zaufaj ekspertom z Due Consulting

Wiele możliwości

Nowe perspektywy produkcyjne

Maszyny są kluczowym środkiem trwałym w dzisiejszym przemyśle. Od zaawansowanych linii produkcyjnych po specjalistyczne maszyny do obróbki. Jednak koszty zakupu i wdrożenia nowych urządzeń mogą okazać się znaczące. Przykładowo maszyna do polerowania stali nierdzewnej to koszt kilkuset tysięcy, dzięki dotacji możesz zaoszczędzić. 

Dzięki dotacjom na zakup maszyn firmy mogą osiągnąć:

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się w ciągu 24h

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a tym samym zgadzam się z warunkami Polityki Prywatności DUE Consulting *