Zostaw to nam

Dotacje na cyfryzację

Jak je zdobyć?

Dotacje na cyfryzację

Jeśli dążysz do rozwoju swojego przedsiębiorstwa, na pewno zastanawiasz się, jak zdobyć dotacje na cyfryzację firmy. Dotacje unijne na cyfryzację to cenny źródło finansowe, dzięki którym możliwy jest dalszy rozwój biznesu. Dotacje na cyfryzację firmy są dostępne w ramach różnych konkursów na poziomie krajowym i regionalnym. Oto jak możesz otrzymać wsparcie finansowe na cyfryzację Twojej firmy.

Możesz na Nas liczyć

Wniosek o dotację na cyfryzację firmy

Dotacje dla firm

Cyfrowa przyszłość firmy

Aby uzyskać dotację na cyfryzację firmy, kluczowe jest prawidłowe przygotowanie wniosku wraz z odpowiednimi załącznikami. Wniosek powinien zawierać informacje o Twojej firmie, jej sytuacji finansowej, dokumentacji ewidencyjnej oraz historii dotacji wcześniej otrzymywanych przez przedsiębiorstwo. Konieczne jest też określenie, na co dokładnie chcesz przeznaczyć środki z dotacji.

Twój projekt, Nasze doświadczenie

Kolejnym krokiem jest opracowanie szczegółowego harmonogramu działań, który obejmuje każdy etap projektu. Wszystko musi być spójne i logiczne. Nasz zespół ekspertów służy pomocą w przygotowaniu wniosku, dostosowanym do Twoich potrzeb, oraz w kompleksowym zbieraniu niezbędnych dokumentów.

Powiedz nam czym się zajmujesz

A my pomożemy Ci otrzymać dotację

Zaufaj ekspertom

z Due Consulting

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, pomagamy firmom z różnych branż w znalezieniu odpowiednich programów finansowania oraz przygotowaniu profesjonalnych wniosków, aby maksymalnie wykorzystać dotacje UE na rozwój firmy.

Skorzystaj z pomocy w zdobyciu dotacji na cyfryzację

Proces pozyskania dotacji na cyfryzację firmy może być skomplikowany. Dlatego warto zlecić to specjalistom zajmującym się  tym od wielu lat. Firma Due Consulting oferuje profesjonalne wsparcie w uzyskaniu dotacji na cyfryzację. Celem dotacji na cyfryzację, jest poprawienie konkurencyjności firm poprzez wprowadzenie nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych, zwiększenie efektywności i wydajności działalności gospodarczej, wspieranie transformacji cyfrowej w kontekście e-administracji i e-usług publicznych, redukcja negatywnego wpływu na środowisko naturalne poprzez zastosowanie bardziej ekologicznych rozwiązań i wdrożenie rozwiązań IT służących transformacji cyfrowej. Jeśli ważny jest dla Twojej firmy któryś z tych celów, skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą.

Nasza firma zapewni Ci kompleksowe wsparcie w zdobyciu dotacji na cyfryzację firmy, a zdobyte środki pozwolą na zakup wartości niematerialnych i prawnych, czyli oprogramowania. Może być ono w postacie komercyjnych rozwiązań dostępnych na rynku jak i rozwiązań „szytych na miarę”. Środki trwałe w takich projektach stanowią tylko niezbędną część związaną z wdrożeniem danego rozwiązania — np. zakup serwerów.  Dofinansowanie może również być przeznaczone na szkolenia pracowników, aby przygotować ich do nowych rozwiązań. 

 

Pełne wsparcie na każdym etapie

01

Analiza pomysłu

Analiza pomysłu i ocena możliwości pozyskania dotacji

02

Koncepcja

Wybór optymalnej dotacji

Opracowanie koncepcji projektu i jej optymalizacja

03

Wniosek i umowa

Przygotowanie dokumentacji

Złożenie wniosku i ocena

Zawarcie umowy o dofinansowanie

Dotacje na rozwój przedsiębiorczości

Zaufaj ekspertom z Due Consulting

Wiele możliwości

Klucz do cyfrowego rozwoju biznesu

Aby uzyskać dotację na cyfryzację firmy, kluczowe jest prawidłowe przygotowanie wniosku wraz z odpowiednimi załącznikami. Konieczne jest też określenie, na co dokładnie chcesz przeznaczyć środki z dotacji.

Dotacje na cyfryzację pozwalają na:

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się w ciągu 24h

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a tym samym zgadzam się z warunkami Polityki Prywatności DUE Consulting *