Zostaw to nam

Dotacje na odnawialne źródła energii

Wykorzystaj szansę

Dotacje na odnawialne źródła energii

Energia wytwarzana ze źródeł odnawialnych  to sektor energetyczny, który obecnie odnotowuje jedne z najszybszych temp wzrostu na całym świecie, również w Polsce. Stanowią one doskonałe rozwiązanie zarówno dla przedsiębiorców, rolników, jak i indywidualnych konsumentów. Dotacje unijne na OZE (odnawialne źródła energii), są konkursami regionalnymi, jak i ogólnokrajowymi. W tym artykule wyjaśnimy Ci, dlaczego  warto ubiegać się o dotacje na odnawialne źródła energii oraz jak obniżyć koszty takiej inwestycji. 

Dotacje na odnawialne źródła energii 2024

Dotacje na odnawialne źródła energii - DUE Consulting pomoże Ci je zdobyć

Dotacje na termomodernizację

Dotacje na odnawialne źródła energii 2023 - na co pomożemy Ci uzyskać dotację

Dla wielu osób koszty związane z inwestycją w to przedsięwzięcie może stanowić znaczącą barierę, aby czerpać z niej korzyści. Jednak jest to inwestycja w przyszłość i dotacje na odnawialne źródła energii 2024, są już zaplanowane. Istnieją liczne programy wsparcia w postaci dotacji, kredytów ekologiczny i pożyczek. Dotacja na odnawialne źródła energii 2023, można wykorzystać na zakup i montaż urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii. Istnieje wiele ekologicznych rozwiązań, takich jak pompy ciepła, kolektory słoneczne, elektrownie wiatrowe, biogazownie, magazyny energii.

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z DUE Consulting. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym tworzeniu dokumentacji wymaganej do udziału w konkursach na poziomie krajowym i regionalnym. To nasza pomoc zwiększy znacząco twoje szanse na sukces.

Powiedz nam czym się zajmujesz

A my pomożemy Ci otrzymać dotację

Zaufaj ekspertom

z Due Consulting

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, pomagamy firmom z różnych branż w znalezieniu odpowiednich programów finansowania oraz przygotowaniu profesjonalnych wniosków, aby maksymalnie wykorzystać dotacje UE na rozwój firmy.

Dotacje na odnawialne źródła energii - Kto może skorzystać?

Dotacja na odnawialne źródła energii 2023 skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, albowiem ubiegać się o nie mogą, nie tylko gospodarstwa domowe, ale również:

 • Rolnicy,
 • Przedsiębiorcy,
 • Gminy,
 • Organizacje pozarządowe,
 • Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe,
 • Uzdrowiska,
 • Kościoły i związki wyznaniowe,
 • Państwowe jednostki budżetowe (PBJ),
 • Jednostki samorządu terytorialnego (JST).
 

Jeżeli zaliczasz się do którejś z grupy beneficjentów i zastanawiasz się nad ubieganiem o dotacje na odnawialne źródła energii 2023-2024, skonsultuj się z nami!

Pełne wsparcie na każdym etapie

01

Analiza pomysłu

Analiza pomysłu i ocena możliwości pozyskania dotacji

02

Koncepcja

Wybór optymalnej dotacji

Opracowanie koncepcji projektu i jej optymalizacja

03

Wniosek i umowa

Przygotowanie dokumentacji

Złożenie wniosku i ocena

Zawarcie umowy o dofinansowanie

Dotacje na rozwój przedsiębiorczości

Zaufaj ekspertom z Due Consulting

Wiele możliwości

Na co można uzyskać dotacje dla przedsiębiorców?

Unia Europejska oferuje szeroki wachlarz programów wsparcia finansowego dla firm, które mogą znacząco przyczynić się do rozwoju gospodarki i promowania innowacji.

Dotacje na rozwój działalności pozwalają na:

Dotacje na odnawialne źródła energii 2024 - jakie środki możemy pozyskać dla Twojej firmy?

Komisja Europejska pomaga państwom członkowskim Unii Europejskiej planować i realizować reformy co obejmuje udzielanie wsparcia finansowego poprzez różnorodne dotacje na odnawialne źródła energii. Wsparcie finansowe jest dostępne w różnych formach, w tym:

 • Bezzwrotne dotacje,
 • Kredyty ekologiczne,
 • Preferencyjne pożyczki, które mogą sięgać nawet 90% kosztów kwalifikowanych.

Dotacje na odnawialne źródła energii - poznaj naszą ofertę

Jeśli rozważasz inwestycje w odnawialne źródła energii, to pozwalając nam Ci pomóc, możesz być pewien, że Twój wniosek zostanie przygotowany w najlepszy możliwy sposób. Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych specjalistów, którzy będą nadzorować cały proces ubiegania się o dotacje. Dzięki nim zaoszczędzisz znacznie czasu i unikniesz zbędnego stresu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się w ciągu 24h

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a tym samym zgadzam się z warunkami Polityki Prywatności DUE Consulting *