Zostaw to nam

Dotacje na doposażenie firmy​

Wykorzystaj szansę

Dotacje na doposażenie firmy

Jeśli chcesz rozwijać swoją działalność, na pewno jesteś zainteresowany, w jaki sposób można  zdobyć dotacje na zakup sprzętu dla firmy. Dotacje unijne na sprzęt pozwalają otrzymać niezbędne środki finansowe, dzięki którym możliwy jest dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Dotacje na wyposażenie firmy pojawiają się w wielu konkursach krajowych i regionalnych. Sprawdź, jak uzyskać pomoc w uzyskaniu dofinansowania na Twoją firmę.

Dotacje na doposażenie firmy - jak je zdobyć?

Marbet

Oferujemy pomoc w uzyskaniu dotacji na sprzęt do firmy

Pozyskanie dotacji na sprzęt dla firmy nie jest takie łatwe. Dobrze jest zlecić to specjalistom w tym zakresie. Firma Due Consulting oferuje wsparcie w tym zakresie. Dotacje na zakup sprzętu dla firm mają za zadanie wspomóc robotyzację, mechanizację i automatyzację przedsiębiorstw, wprowadzenie nowych produktów do oferty firmy oraz obniżenie wpływu na środowisko i kosztów produkcji. Jeśli ważny jest dla Twojej firmy któryś z tych celów, skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą.

Powiedz nam czym się zajmujesz

A my pomożemy Ci otrzymać dotację

Zaufaj ekspertom

z Due Consulting

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, pomagamy firmom z różnych branż w znalezieniu odpowiednich programów finansowania oraz przygotowaniu profesjonalnych wniosków, aby maksymalnie wykorzystać dotacje UE na rozwój firmy.

Na co dotacje na doposażenie firmy?

Nasza firma pomoże zdobyć dotacje na wyposażenie firmy, którą możesz przeznaczyć na zakup maszyn i urządzeń produkcyjnych, usługowych, robotów, linii produkcyjnych, np.:

 

 • tokarki i obrabiarki CNC,
 • giętarki hydrauliczne,
 • spawarki laserowe,
 • lasery tnące,
 • automaty szyjące,
 • stoły podciśnieniowe,
 • stoły transportowe,
 • taśmociągi,
 • chłodnie,
 • kompletne linie produkcyjne,
 • wiele innych maszyn i urządzeń.

Pełne wsparcie na każdym etapie

01

Analiza pomysłu

Analiza pomysłu i ocena możliwości pozyskania dotacji

02

Koncepcja

Wybór optymalnej dotacji

Opracowanie koncepcji projektu i jej optymalizacja

03

Wniosek i umowa

Przygotowanie dokumentacji

Złożenie wniosku i ocena

Zawarcie umowy o dofinansowanie

Dotacje na rozwój przedsiębiorczości

Zaufaj ekspertom z Due Consulting

Wiele możliwości

Na co można uzyskać dotacje dla przedsiębiorców?

Unia Europejska oferuje szeroki wachlarz programów wsparcia finansowego dla firm, które mogą znacząco przyczynić się do rozwoju gospodarki i promowania innowacji.

Dotacje na rozwój działalności pozwalają na:

Nasz zespół specjalistów przygotuje wniosek o dotację na zakup sprzętu dla firmy

Aby przyznano dotację na zakup sprzętu dla firmy, niezbędne jest prawidłowe sporządzenie wniosku wraz z załącznikami. Jakie informacje należy podać? Należy opisać firmę wraz z sytuacją finansową, dokumentacją ewidencyjną oraz informacjami o wcześniejszych dofinansowaniach dla przedsiębiorstwa. We wniosku o dotację na doposażenie firmy należy również określić specyfikę minimalną maszyn lub urządzeń (minimalne wymagania techniczne przedmiotu, jakiego potrzebuje Twoja firma), warunki oferty oraz przedstawienie trzech ofert na każdą z maszyn lub urządzeń.

 

Następnie do przygotowania jest harmonogram działań. Każdy etap projektu powinien być szczegółowo i starannie zaplanowany, a cały wniosek powinien być zgodny logicznie i merytorycznie. Zespół ekspertów naszej firmy może pomóc w opracowaniu wniosku pod potrzeby klienta oraz kompletowaniu załączników.

Interesuje Cię dotacja na doposażenie firmy? Skontaktuj się z nami - przedstawimy naszą ofertę

Wybierając firmę Due Consulting, będziesz miał pewność, że wniosek na dotacje unijne na sprzęt zostanie sporządzony w rzetelny sposób. Nasza firma zajmuje się całościowym sporządzeniem dokumentacji niezbędnej do udziału w konkursach krajowych i regionalnych. Jeśli interesuje Cię dotacja na sprzęt do firmy, z naszą pomocą masz większe szanse na jej otrzymanie.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się w ciągu 24h

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a tym samym zgadzam się z warunkami Polityki Prywatności DUE Consulting *