Zostaw to nam

Dotacje na kolektory słoneczne

Wykorzystaj szansę

Dotacje na kolektory słoneczne

Dotacja na kolektory słoneczne w ramach programów OZE nie tylko wspiera rozwój odnawialnych źródeł energii, ale również stanowi inicjatywę modernizacji infrastruktury energetycznej. Dlatego też oferujemy Ci wsparcie w pozyskaniu dotacji na kolektory słoneczne, znane również jako panele słoneczne. Twoja firma ma szansę na znaczący rozwój i podniesienie efektywności, a pomogą jej w tym dotacje na kolektory słoneczne, które są dostępne w konkursach zarówno na poziomie regionalnym, jak i ogólnokrajowym.

Dotacje na kolektory słoneczne 2024

Dotacje na kolektory słoneczne - nowe perspektywy z Due Consulting

Dotacje dla firm

Dotacje na kolektory słoneczne 2024 - Due Consulting na co pomoże Ci uzyskać dotacje

Ciepła woda bez konieczności korzystania z prądu, gazu czy stałego paliwa? Taką możliwość dają właśnie kolektory słoneczne, zwane również jako panele solarne. Widzimy panele słoneczne na różnego rodzaju budynkach (przemysłowe, mieszkalne, turystyczne), ponieważ ich przeznaczenie jest dość szerokie. Można nimi:

  • wspomagać system centralnego ogrzewania,
  • podgrzewać wodę do użytku domowego i technologicznego,
  • podgrzewać wodę w basenach,
  • wykorzystywać do chłodzenia budynków.

Powiedz nam czym się zajmujesz

A my pomożemy Ci otrzymać dotację

Zaufaj ekspertom

z Due Consulting

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, pomagamy firmom z różnych branż w znalezieniu odpowiednich programów finansowania oraz przygotowaniu profesjonalnych wniosków, aby maksymalnie wykorzystać dotacje UE na rozwój firmy.

Due Consulting - Twój Partner w pozyskiwaniu dotacja na kolektory słoneczne 2024

W obliczu dynamicznego rozwoju technologii energetycznych program dotacji na panele solarne 2023/2024 oferuje przedsiębiorcom unikalną szansę na uzyskanie wsparcia finansowego dla nowych lub zmodernizowanych instalacji centralnego ogrzewania. W zależności od dochodów beneficjenci mogą liczyć na różne poziomy dofinansowania.

  • Poziom podstawowy – do 40% kosztów kwalifikowanych, ale nie więcej niż 8100 zł (1871 EUR),
  • Poziom podwyższony – do 70% kosztów kwalifikowanych, ale nie więcej niż 14 300 zł (3304 EUR),
  • Poziom najwyższy – do 100% kosztów kwalifikowanych, ale nie więcej niż 20 400 zł (4714 EUR).

DUE Consulting to eksperci w dziedzinie pozyskiwania dotacji unijnych. Jako firma z doświadczeniem wspieramy przedsiębiorstwa w skutecznym pozyskiwaniu dotacji unijnych.

Pełne wsparcie na każdym etapie

01

Analiza pomysłu

Analiza pomysłu i ocena możliwości pozyskania dotacji

02

Koncepcja

Wybór optymalnej dotacji

Opracowanie koncepcji projektu i jej optymalizacja

03

Wniosek i umowa

Przygotowanie dokumentacji

Złożenie wniosku i ocena

Zawarcie umowy o dofinansowanie

Dotacje na rozwój przedsiębiorczości

Zaufaj ekspertom z Due Consulting

Wiele możliwości

Na co można uzyskać dotacje dla przedsiębiorców?

Unia Europejska oferuje szeroki wachlarz programów wsparcia finansowego dla firm, które mogą znacząco przyczynić się do rozwoju gospodarki i promowania innowacji.

Dotacje na rozwój działalności pozwalają na:

Nawiąż kontakt z nami - zaufaj ekspertom z Due Consulting

Jeżeli rozważasz uzyskanie dotacji na kolektory słoneczne lub potrzebujesz wsparcia w zakresie funduszy unijnych, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasz zespół specjalistów służy pomocą w realizacji Twojego projektu. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się w ciągu 24h

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a tym samym zgadzam się z warunkami Polityki Prywatności DUE Consulting *