Zostaw to nam

Dotacje na robotyzację

Wykorzystaj szansę

Dofinansowanie na automatyzację i robotyzację produkcji

W dzisiejszym świecie dynamicznego rozwoju i konkurencji przedsiębiorstwa muszą być gotowe na zmiany oraz rozwój, by utrzymać się na rynku. Jednym z kluczowych elementów zapewniających konkurencyjność na rynku są nowoczesne technologie, w tym automatyzacja i robotyzacja produkcji. Dofinansowanie na automatyzację i robotyzację produkcji może okazać się kluczowe do utrzymania efektywności operacyjnej przedsiębiorstw.

Jak je uzyskać?

Dotacje na robotyzację 2024

Dotacje na robotyzację

Aby uzyskać dotację na robotyzację w 2024 należy podjąć kilka kroków:

  • Zidentyfikuj dostępne źródła finansowania
  • Przygotuj projekt
  • Wybierz odpowiednią instytucję
  • Złóż wniosek
  • Oceniaj postępy

Aby zidentyfikować źródła finansowania należy zapoznać się z dostępnymi dotacjami rządowymi oraz unijnymi. Należy również określić plan, w którym opisuje się zakres inwestycji, cele oraz przewidywane korzyści. Inwestycje są kluczowym narzędziem do budowania przewagi rynkowej firmy.Powiedz nam czym się zajmujesz

A my pomożemy Ci otrzymać dotację

Zaufaj ekspertom

z Due Consulting

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, pomagamy firmom z różnych branż w znalezieniu odpowiednich programów finansowania oraz przygotowaniu profesjonalnych wniosków, aby maksymalnie wykorzystać dotacje UE na rozwój firmy.

Dotacje na robotyzację 2023 - czym są?

Wraz z dynamicznym rozwojem technologii, automatyzacja i robotyzacja stały się ważnymi elementami przemysłu. W 2023 roku Unia Europejska nadal aktywnie wspiera przedsiębiorstwa w zakresie inwestycji w nowoczesne technologie poprzez przyznawanie dotacji unijnych na robotyzację. Są to dotacje mające na celu promowanie innowacji i zrównoważonego rozwoju.  Dotacje na robotyzację stanowią znaczący impuls dla przedsiębiorstw dążących do modernizacji i innowacji produkcji, jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z naszą firmą. 

Robotyzacja jest kluczowa w biznesie, ponieważ dzięki niej przedsiębiorstwo jest w stanie minimalizować koszta produkcji jednocześnie zwiększając jej wydajność. Co więcej, dzięki pozyskaniu dotacji przedsiębiorstwo nie wnosząc wielkiego wkładu inwestycyjnego jest  w stanie znacząco rozwinąć produkcję.   

Pełne wsparcie na każdym etapie

01

Analiza pomysłu

Analiza pomysłu i ocena możliwości pozyskania dotacji

02

Koncepcja

Wybór optymalnej dotacji

Opracowanie koncepcji projektu i jej optymalizacja

03

Wniosek i umowa

Przygotowanie dokumentacji

Złożenie wniosku i ocena

Zawarcie umowy o dofinansowanie

Dotacje na rozwój przedsiębiorczości

Zaufaj ekspertom z Due Consulting

Jakich konkursów można się spodziewać?

W latach poprzednich odbywały się konkursy dla Polski Wschodniej czy konkursy dla konkretnych branż m.in. branży meblarskiej. Jednak podobne projekty na pewno będą się jeszcze pojawiały.

Jakie korzyści przynoszą dotacje na robotyzację?

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się w ciągu 24h

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a tym samym zgadzam się z warunkami Polityki Prywatności DUE Consulting *