Zostaw to nam

Dotacje na biogazownię

Wykorzystaj szansę

Dotacja na biogzownię

Startuje największy program inwestycyjny w całej Unii Europejskiej. Jest zarówno największy pod względem finansowym, jak i liczbą obszarów objętym wsparciem Program FEnIKS, którego budżet wynosi ponad 29,3 miliardy euro. Program wspierający ochronę środowiska, w ramach którego będzie można się starać o dotacje m.in. na biogazownie 2023-2024. DUE CONSULTING specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji oraz dofinansowań z Unii Europejskiej. Pomoże Ci uzyskać dotacje oraz zapewni kompleksową opiekę w trakcie jak i po otrzymaniu dofinansowania.

Dotacje na biogazownie 2024

Jak wysokie można uzyskać wsparcie na biogazownie?

Dotacje na biogazownię

Odkryj potencjał biogazowni

Rozwój technologii związanych z odnawialnymi źródłami energii, w tym produkcją biogazu, stał się kluczowym elementem walki ze zmianami klimatycznymi. W związku z tym Unia Europejska oraz wiele krajów przykładają ogromną wagę do wsparcia projektów z zakresu biogazowni.

Wspieranie biogazowych innowacji

W przypadku projektów związanych z biogazowniami dotacja może stanowić znaczące wsparcie finansowe, pokrywając od 45%, 55%  i nawet do 60% kosztów kwalifikowanych, w zależności od wielkości podmiotu, który ubiega się o dofinansowanie.

Powiedz nam czym się zajmujesz

A my pomożemy Ci otrzymać dotację

Zaufaj ekspertom

z Due Consulting

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, pomagamy firmom z różnych branż w znalezieniu odpowiednich programów finansowania oraz przygotowaniu profesjonalnych wniosków, aby maksymalnie wykorzystać dotacje UE na rozwój firmy.

Kiedy można składać wnioski o dotacje na biogazownie?

Termin składania wniosków o dotacje na biogazownie, będzie prowadzony w trybie ciągłym. Składać wnioski będzie można od 13 lutego 2023 do 30 czerwca 2024 roku. Przedsiębiorcy mają długi okres czasu aby zastanowić się nad udziałem w projekcie FEnIKS i mogą, starać się o dotacje na biogazownie 2024 roku. Jeśli masz wątpliwości co do procesu składania wniosku o dotacje na biogazownie, zachęcamy do kontaktu z nami. DUE CONSULTING posiada wieloletnie doświadczenie i chętnie służy profesjonalnym wsparciem w tym zakresie.

Pełne wsparcie na każdym etapie

01

Analiza pomysłu

Analiza pomysłu i ocena możliwości pozyskania dotacji

02

Koncepcja

Wybór optymalnej dotacji

Opracowanie koncepcji projektu i jej optymalizacja

03

Wniosek i umowa

Przygotowanie dokumentacji

Złożenie wniosku i ocena

Zawarcie umowy o dofinansowanie

Dotacje na rozwój przedsiębiorczości

Zaufaj ekspertom z Due Consulting

Wiele możliwości

Kto może skorzystać z dotacji na biogazownie?

W ramach programu FEnIKS priorytetem w ubieganiu się o dotacje na biogazownie są firmy, małe średnie przedsiębiorstwa, duże przedsiębiorstwa oraz przedsiębiorstwa energetyczne, oraz wiele innych. 

Jakie sektory mogą otrzymać dofinansowanie?

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się w ciągu 24h

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a tym samym zgadzam się z warunkami Polityki Prywatności DUE Consulting *