Zostaw to nam

Dotacje na budowę hali

Wykorzystaj szansę

Na rozwój z Due Consulting

 

Budowa nowoczesnej hali to krok w kierunku zwiększenia efektywności produkcji, poprawy warunków pracy oraz poszerzenia potencjału firmy. Jednakże związane z tym koszty mogą być znaczące. Dotacje unijne na budowę hali stanowią doskonałą możliwość uzyskania wsparcia finansowego, co pozwoli zrealizować plany rozwojowe Twojej firmy.

Dotacje na budowę hali 2023/2024

Dzięki nam uzyskasz dotacje unijne na budowę hali

Dotacje dla firm

Dla kogo dotacje unijne na budowę hali magazynowej?

 

Istnieje możliwość ubiegania się o finansowanie na budowę hali zarówno w ramach programów ogólnokrajowych, jak i specjalnie dostosowanych do konkretnych regionów. W przypadku pierwszych, poziom dofinansowania jest uzależniony od województwa i wielkości przedsiębiorstwa, zgodnie z mapą pomocy regionalnej. Zazwyczaj średnim firmom przewiduje się niższy poziom wsparcia, natomiast dla mikro i małych firm udział procentowy dotacji jest wyższy.

Konkursy krajowe

Środki krajowe również umożliwiają pozyskanie dotacji na budowę hal produkcyjnych, z poziomem dofinansowania zależnym od konkretnego regulaminu danego konkursu. Warto jednak zaznaczyć, że istnieją sytuacje, kiedy wsparcie obejmuje jedynie określone aspekty, na przykład powiększenie przestrzeni magazynowej. Specjaliści z Due Consulting pomogą Ci wybrać najlepszy program, ale też napisać wniosek, przygotować niezbędną dokumentację, a po czasie – rozliczyć wszystko zgodnie ze standardami i przepisami unijnymi. 

Powiedz nam czym się zajmujesz

A my pomożemy Ci otrzymać dotację

Zaufaj ekspertom

z Due Consulting

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, pomagamy firmom z różnych branż w znalezieniu odpowiednich programów finansowania oraz przygotowaniu profesjonalnych wniosków, aby maksymalnie wykorzystać dotacje UE na rozwój firmy.

Dotacje na budowę hali produkcyjnej - kredyt technologiczny jako przykład dofinansowania

Ten rodzaj wsparcia to bezzwrotna pomoc, gdzie potencjalny inwestor uzyskuje kredyt w banku komercyjnym, a następnie częściowo go spłaca przy pomocy dotacji. W ramach tej formy dotacji, kluczowe jest wprowadzenie innowacji technologicznych, co stanowi warunek konieczny dla skorzystania ze wsparcia. W tym programie istnieje możliwość przeznaczenia środków na budowę hali, która będzie wykorzystywana w ramach projektu. 

 

Aby zapewnić zgodność dokumentacji z wymogami prawnych i przygotować solidny projekt, dobrze jest skorzystać z pomocy specjalistów. W Due Consulting, rozumiemy, że skuteczne wykorzystanie kredytu technologicznego to nie tylko zdobycie finansowania, ale także umiejętne zaplanowanie inwestycji. Dlatego oferujemy naszą ekspertyzę, by Twoja nowa inwestycja była nie tylko efektywna, ale także zgodna z obowiązującymi przepisami. 

Pełne wsparcie na każdym etapie

01

Analiza pomysłu

Analiza pomysłu i ocena możliwości pozyskania dotacji

02

Koncepcja

Wybór optymalnej dotacji

Opracowanie koncepcji projektu i jej optymalizacja

03

Wniosek i umowa

Przygotowanie dokumentacji

Złożenie wniosku i ocena

Zawarcie umowy o dofinansowanie

Dotacje na rozwój przedsiębiorczości

Zaufaj ekspertom z Due Consulting

Nowe możliwości

Budowa nowej hali, a zwolnienia podatkowe

Due Consulting to nie tylko dotacje. Rozumiemy, że kluczowym elementem udanej inwestycji jest także optymalizacja kosztów. Dlatego proponujemy naszym klientom kompleksowe podejście, obejmujące również wsparcie w uzyskaniu zwolnienia podatkowego w przypadku budowy nowej hali. Zwolnienie podatkowe można uzyskać korzystając z Polskiej Strefy Inwestycji (PSI). Mogą z niej skorzystać przedsiębiorstwa działające w sektorze przemysłu i nowoczesnych usług, niezależnie od wielkości firmy.

Dotacje na budowę hali pozwalają na:

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się w ciągu 24h

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a tym samym zgadzam się z warunkami Polityki Prywatności DUE Consulting *