Pozyskiwanie dotacji UE

Prawidłowe przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej to jeden z elementów na drodze od uzyskania dofinansowania. Jednak bardzo istotny jest również wybór odpowiedniego projektu, który pozwoli na realizację inwestycji, ale także zapewni firmie stabilizację i w perspektywie stałego rozwoju.  Zazwyczaj dość skomplikowanymi procedurami wymaga nie tylko bardzo dobrej znajomości regulaminu konkursu, ale również ogólnych przepisów związanych z ubieganiem się o dotację.


Przedsiębiorcy, koncentrując się na prowadzeniu własnego biznesu i jego rozwoju zazwyczaj mają trudności, aby w krótkim czasie odnaleźć się w często skomplikowanej siatce przepisów. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług doświadczonych ekspertów, którzy zadbają o wszystkie szczegóły.


Każdorazowo przystąpienie do prac nad opracowaniem i złożeniem aplikacji o dofinansowanie poprzedza kilka etapów, które pozwalają na wybór zoptymalizowanych rozwiązań.

1. Analiza potrzeb klienta – szanse do wykorzystania oraz zagrożenia, na które zwrócić szczególną uwagę planując najbliższe i dalsze inwestycje,
2. Wybór sposobu finansowania – w wyniku szczegółowej analizy aktualnie dostępnych ofert konkursów w programach regionalnych, krajowych oraz międzynarodowych.
3. Dobór partnerów — w zależności od charakteru projektu zapewniamy wsparcie w poszukiwaniu partnerów zarówno biznesowych jak i ze świata nauki.
4. Umowa na sporządzenie aplikacji – obejmuje pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów i kompleksowe wsparcie przy procesie oceny wniosku przez Instytucje Pośredniczące.
5. Umowa na dofinansowanie — pełne wsparcie na ostatnim etapie przed otrzymaniem dofinansowania.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się w ciągu 24h

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a tym samym zgadzam się z warunkami Polityki Prywatności DUE Consulting *