Zapraszamy na targi Warsaw Industry Week

W dniach 7-9 listopada 2022 roku w Ptak Warsaw Expo odbędą się Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week, w których będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w charakterze wystawcy. W imprezie weźmie udział ponad 300 wystawców, a w czasie jej trwania odbędziecie się wiele ciekawych konferencji i prelekcji na temat najnowszych trendów w przemyśle.

Już po raz szósty w dniach 7-9 listopada 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym Ptak Warsaw Expo odbędą się Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week. Wydarzenie to jest określane jako najszybciej rozwijające się targi przemysłowe w Polsce i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród odwiedzających jak i wystawców.

W tegorocznej edycji  Warsaw Industry Week weźmie udział ponad 300 wystawców, wśród których będą producenci i dystrybutorzy z branży maszyn do obróbki metali, obrabiarek skrawających, obrabiarek cnc, maszyn do obróbki drewna, maszyn do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zwiedzających hale targowe Warsaw Industry Week zostały podzielone na kilkanaście stref, ułatwiających odnalezienie się w gąszczu prezentowanych ofert. Każdy, kto odwiedzi targi, będzie mógł zajrzeć do m.in. stref obróbki metali, lakiernictwa, hydrauliki, laserów, druku 3D, robotyki i automatyki oraz oprogramowania. Takie rozwiązanie to także ułatwienie dla wystawców, zyskujących pewność, że efektywniej przyciągną osoby zainteresowane właśnie ich ofertą.

Warsaw Industry Week to targi innowacyjnych rozwiązań, okazja do poszerzenia wiedzy oraz wymiany doświadczeń. Organizatorzy aktywnie wspiera wszelkie działania o charakterze edukacyjnym. W związku z tym, w tym roku również oprócz możliwości odwiedzenia stoisk uczestników targów, będzie możliwe wzięcie udziału w licznych konferencjach, panelach, wykładach czy dyskusjach związanych z przemysłem i produkcją. Prelegenci będę przedstawiać najnowsze rozwiązania techniczne i trendy, ale również sposoby radzenia sobie z problemami, które w obecnym czasie dotykają wielu producentów.

Tegoroczna edycja Warsaw Industry Week to również okazja do odwiedzenia stoiska DUE Consulting, gdzie oprócz wypicia pysznej kawy każdy będzie mógł dowiedzieć się osobiście, jak wiele możliwości dają fundusze europejskie. Nasi ekspercie na miejscu przeprowadzą analizę potrzeb inwestycyjnych i zaproponują programy, które pomogą w ich realizacji i zagwarantują stabilny rozwój przedsiębiorstwa, bez względu na jego wielkość czy lokalizację.

Osoby, które chcą odwiedzić nasze stoisko podczas Warsaw Industry Week zapraszamy do bezpośredniego kontaktu przed targami. Otrzymacie od nas imienny BILET PLATINIUM, który upoważnia o wejścia we wszystkie dni targowe, a dodatkowo umożliwia dostęp do VIP Roomu/strefy odpoczynku, strefy cateringowej, przerwy kawowej oraz strefy vip w sali konferencyjnej.

Zapraszamy na stoisko nr B1.38a w hali B.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się w ciągu 24h

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a tym samym zgadzam się z warunkami Polityki Prywatności DUE Consulting *