Spotkajmy się podczas Warsaw Pack 2023

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas VIII edycji Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań, które w dniach 18-20 kwietnia 2023 roku odbędą się na terenie Ptak Warsaw Expo. Celem tego wydarzenie jest skupienie wszystkich gałęzi branży opakowaniowej i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych.

Już od wielu lat Warsaw Pack jest najbardziej atrakcyjnym wydarzeniem w branży opakowań. Nie jest standardowym wydarzeniem targowym. To event ściśle odpowiadający potrzebom sektora dzięki postawieniu na wyselekcjonowaną grupę ekspertów, którzy o branży wiedzą wszystko. Tworzą oni tak zwaną Radę Programową, która składa się z liderów branży. Wiedzą oni gdzie postawić akcent zarówno w networkingu, jak i edukacji tak, by każdy odwiedzający Warsaw Pack wyszedł z wydarzenia z aktualną wiedzą i nowymi kontaktami biznesowymi.

Targi Warsaw Pack składają się z 6 stref tematycznych: techniki pakowania, opakowań, etykiet, etykietowania i druku, automatyki, e-commerce, logistyki i magazynowania. Prezentowany ciąg technologiczny to powierzchnia 40 000m2. Taka formuła targów jest dużym udogodnieniem dla zwiedzających jak i wystawców, dzięki czemu każdy dotrze w strefę, którą jest zainteresowany.

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane opakowania spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, opakowania transportowe, przemysłowe. Maszyny wytwarzające opakowania i maszyny pakujące, szeroka gama etykiet i maszyn etykietujących. Wydarzenie wzbogacone zostało konferencjami, konkursami oraz specjalną strefą sprzyjającą kontaktom biznesowym.

Tegoroczna edycja Warsaw Pack to również okazja do odwiedzenia stoiska DUE Consulting, gdzie każdy będzie mógł dowiedzieć się osobiście, jak wiele możliwości dają fundusze europejskie. Nasi ekspercie na miejscu przeprowadzą analizę potrzeb inwestycyjnych i zaproponują programy, które pomogą w ich realizacji i zagwarantują stabilny rozwój przedsiębiorstwa, bez względu na jego wielkość czy lokalizację. Nasze stoisko znajduje się na samym początku hali B pod numerem B1.01.

Do zobaczenia.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się w ciągu 24h

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a tym samym zgadzam się z warunkami Polityki Prywatności DUE Consulting *