Nabór do NUTRITECH trwa do 30 listopada 2022 roku

Zakończenie naboru do I konkursu NUTRITECH — żywienie w świetle wyzwań poprawy dobrostanu społeczeństwa oraz zmian klimatu, początkowo było planowane na 30 września 2022 roku, ale właśnie data ta została przesunięta i wnioski można składać do 30 listopada 2022 roku. Warto sprawdzić, jakie są główne założenia i warunki.

NUTRITECH to I konkurs programu rządowego, którego głównym celem jest zwiększenie dostępności produktów i rozwiązań w zakresie prawidłowego żywienia w perspektywie do roku 2030 poprzez wdrożenie wyników prac badawczo-rozwojowych, uwzględniając zasady zrównoważonego rozwoju
 
Cel:  Wdrożenie opracowanych rozwiązań (produktów prozdrowotnych, planów żywieniowych, procesów, technologii, diet spersonalizowanych, usług) skierowanych do osób dotkniętych  przewlekłymi chorobami niezakaźnymi oraz zmniejszających ryzyko występowania tego typu chorób.

W wyniku realizacji programu polskie jednostki naukowe oraz przedsiębiorstwa uzyskają wsparcie w rozwijaniu zdolności do tworzenia i wykorzystywania rozwiązań opartych na wynikach badań naukowych w celu nadania impulsu rozwojowego gospodarce i z korzyścią dla społeczeństwa.

Dla kogo: Przedsiębiorstwa — samodzielnie realizujące projekt i wdrażające wyniki projektu lub konsorcja składające się maksymalnie z trzech przedsiębiorstw, lub przedsiębiorstwa i jednostki naukowej.

Na co: Dofinansowanie można przeznaczyć na działania obejmujące badania przemysłowe, eksperymentalne prace rozwojowe (element obligatoryjny), prace przedwdrożeniowe (działania obejmujące przygotowanie wyników do zastosowania w praktyce).

Wartość dofinansowania: do 10 mln PLN. 

Poziom dofinansowania: do 90%

Nabór:  do 30.11.2022. 

Maksymalny okres realizacji projektu to 48 miesięcy, ale w uzasadnionych przypadkach może on zostać wydłużony o 12 miesięcy.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się w ciągu 24h

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a tym samym zgadzam się z warunkami Polityki Prywatności DUE Consulting *